Правила використання матеріалів

Всі права на матеріали (інформацію) сайті КИЇВСЬКА ГАЗЕТА охороняються чинним законодавством України.

Використання будь-якої інформації, розміщеної на сайті, в незалежності від повного або часткового їх використання, дозволяється тільки за умови обов’язкового посилання на сайт  КИЇВСЬКА ГАЗЕТА , а для Інтернет-видань – прямого гіперпосилання на головну сторінку сайту не нижче другого абзацу, яка визначає КИЇВСЬКА ГАЗЕТА, як джерело інформації.

Під використанням інформації зрозуміло будь відтворення, поширення, переробка, переклад і інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Використання фотографій та відео Сайту також дозволяється тільки за умови посилання на джерело та прямого посилання на сайта  КИЇВСЬКА ГАЗЕТА . Якщо на фотографії присутня ім’я фотографа (або інша інформація про фотографа) і / або  сайту КИЇВСЬКА ГАЗЕТА , їх збереження при використанні фотографій також обов’язково.

Порушення цих умов буде розцінюватися як порушення захищаються законом прав інтелектуальної власності і права на інформацію.

У разі використання матеріалів сайту КИЇВСЬКА ГАЗЕТА без дотримання вище зазначених умов редакція залишає за собою право на захист прав та інтересів шляхом звернення до правоохоронних органів і до судів відповідно до законодавства України.

Create AccountLog In Your Account